Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Panorama Slate Serisi

Çift Yansıtıcılı Solar Gard Panorama Slate sistemleri daha renksiz bir yüzeyle nadir bir ısı azaltışı performansı sunar. Bu filmler azaltılmış iç ve dış yansıtmayla artan günlük hayatın mahremiyetinin yanı sıra manzara görüşünü de korurlar. Bu seri binalara estetik ve etkinlik açısından çekici bir tamamlayıcılık sunar. Slate serisi gece veya gündüz manzarasından ödün vermeyen minimum gece zamanı yansıtması sağlar. Panorama Slate filmleri parlamanın öncelikli sorun olduğu uygulamalar için idealdir. Panorama Slate filmleri şunlardan oluşur:

 

Sterling 10

Size en uygun ısı ve parlama azaltışını, daha fazla mahremiyeti ve yumuşatılmış doğal ışıklandırmayı sunar. Bu film içerden zor fark edilen yansıtıcı bir yüzeyle dıştan koyulaştırılmıştır.

 

Sterling 20

Size en uygun ısı ve parlama azaltışı, daha fazla güvenlik ve yeteri kadar doğal ışık sunar. Bu film içerden zor fark edilen yansıtıcı bir yüzeyle dıştan koyulaştırılmıştır.

 

Sterling 30

Size önemli ölçüde ısı ve parlama azaltışı, daha fazla güvenlik ve yeterli doğal ışık sunar. Bu film içerden zor fark edilenince, yansıtıcı bir kaplamayla hafifçe koyulaştırılmıştır.

 

Sterling 40

Size yeterli ölçüde ısı ve parlama azaltışı, ekstra mahremiyet ve yeterli doğal ışık sunar. Bu film içerden zor fark edilen ince, yansıtıcı bir kaplamayla koyulaştırılmıştır.

 

Sterling 50

Size yeteri kadar ısı ve parlama azaltışı, ekstra mahremiyet ve yeterli doğal ışık sunar. Bu film içerden zor fark edilen zayıf yansıtıcı bir kaplamayla dıştan koyulaştırılmıştır.

 

Sadece yetkili Panorama bayi aracılığıyla temin edilir.