Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Hakkımızda

Firmamız Antalya merkezli olup, otel, iş merkezi, çarşı, hastane, akıllı konutlar vb. tesislerin hem proje hem de uygulama olarak sonuçlandıracak, Cam filmleri Yapı Kimyasalları; yıllardır yalıtım dünyasının içinde olan kadrosu ve geniş teknik olanakları ile 23 Ekim 2002’de faaliyete geçti. Neva Endüstriyel Sistemler tarafından yalıtım pazarına sunulan tek ve çift bileşenli poliüretan ürünler inşaat ve sanayi sektöründe geniş kullanım alanına sahip.

 

Neva Endüstriyel Sistemler olarak Türkiye ve bölge pazarında fotovoltaikler ve genel kaplamalar dışında ağırlıklı olarak CAM FİLMLERİ konusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimiz ortaklarımızdır ve ekibimizin gerçek uzantısıdır. Karşılıklı saygı, gizlilik ve sözlerimizde durma hususlarına dayalı uzun süreli ortaklıklardan keyif duyarız.

 

Amerikan teknolojisi ürünü olan Solar Gard ve Armorcoart Cam Filmlerini yurt içi ve yurt dışı pazarına sunmaktadır. Su Yalıtım Malzemeleri, Zemin Kaplamaları, Üst Kaplamalar, Astarlar ve Mastiklerden oluşan geniş ürün çeşidiyle her tür yalıtım sorununa çözüm getirmektedir. Neva Endüstriyel Sistemler Akdeniz Bölgesin’ de ilk defa müşterileriyle yakınlaşarak CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) oluşturmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.

 

Vizyonumuz,

 

Vizyon bir gelecek planlamasıdır. Bugünün olanaklarını aşan, hayal edilen bir olasılık, bugünü yarına bağlayan bir köprüdür. Bizim vizyonumuz da hizmet verdiğimiz sektörde bilinen teknolojileri sindirerek kullanmak bunun yanında yeni teknolojilerin takipçisi olmaktır.

 

Bakış açımız,

 

2002 yılından bugüne kadar yaptığı çalışmalarda, projelerde ve uygulamasıyla devreye aldığı tesislerde şantiyesinden bitişine kadar ortak bakış açısı olarak hep “bir sonraki adım” ve “müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Yapılan her çalışmada sanki o mekânı kendisi kullanacakmış, o tesiste kendisi yaşayacakmış mantığıyla hareket ederek doğru çözümler üretmeye çalışmıştır.

 

Genel koordinasyona destek vererek yeni inşaatın veya yenilenen her tesisin inşa faaliyetinin devam ettiği her kademesinde üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getirmeyi hedeflemiş ve başarmıştır.