Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Panorama Güneş Filmleri

Güzel görünümlü ve yüksek performanslı pencerelere sahip olmanın yolu, Panorama cam filmidir. Yalnızca yetkili Panorama bayileri tarafından profesyonel olarak monte edilen Panorama cam filmleri, sizleri serin, konforlu ve koruma altında tutarken aynı zamanda ortam ışığını ve sevdiğiniz manzarayı muhafaza eder.

 

Panorama Hilite® cam filmleri, gözle ayırt edilemeyen yüksek performanslı filmlerdir. Hilite filmleri, insanları ve içerideki eşyaları güneşin zararlı UV ışınlarından korurken sizin ve değerli eşyalarınızın serin ve konforlu olmasını sağlamak için mükemmel bir güneş kontrolü temin eder.

 

The Panorama Sterling® serisi, daha yüksek düzeyde görünür ışığı geçirirken olağanüstü bir güneş kontrolü sağlar. Bazıları zor fark edilen bir renge sahip olan, bazıları ise daha koyu renklerde olan bu filmlerin dış yüzeyinde mükemmel bir yansıma vardır.

 

The Çift Yönlü Yansıtmalı Panorama Slate serisi daha az iç ve dış yansıma ile manzaralarınızı en üst düzeye çıkarır. Gün içerisinde mahremiyetiniz korunurken geceleri dış manzaranın daha iyi olması için yansıma azalır.

 

 

Panorama Güvenlik Filmleri

Kötü hava koşullarından soygun ve vandalizme kadar insan güvenliğine ve mülkiyete yönelik tehditler günümüzde artıştadır. Solar Gard Panorama güvenlik ve emniyet amaçlı cam filmleri evinize ekstra bir koruma tabakası sağlar. Darbeleri absorbe etmek ve kırılan camları yerinde tutmak için özel olarak tasarlanmış olan Panorama, insanları dağılan cam parçalarından korumakla kalmaz, ayrıca haneye tecavüzlere ve ev içinde meydana gelen hasarlara karşı da bir engel işlevi görür.

Panorama 8 Mil Hilite güvenlik filminde ekstra emniyet sağlamayı amaçlar. Aynı derecede mükemmel bir güneş kontrolü sağlar, ancak çocuğunuzun kazara kırdığı, rüzgâr nedeniyle kırılan veya bir hırsız tarafından kasıtlı bir şekilde kırılan camların parçalarını da bir arada tutar.