Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Solar Gard Armorcoat Solar Güvenlik Filmleri

Solar Gard Armorcoat’ın güneş kontrol güvenlik filmleri ultraviyole korumasının ötesinde güneş ile ilintili ilave yararlar sağlamak üzere renklidir. Bu filmler olağanüstü güneş kontrol performans olanakları ve renk için, dayanıklı egzotik metaller ile püskürtme kaplama yapılmış metalize bir polyester katmanı içerirler. Camı muhafazaya ek olarak, bunlar mahremiyet sağlamaları, sıcaklıkları dengelemeleri, göz yorucu parlamayı en aza indirmeyi ve demirbaşların ve ticari malların korunmasına yardımcı olmaları nedeniyle tercih edilirler. Güneş güvenlik Armorcoat ile mülkünüzü ve içinde yaşayanları korurken onları serin ve rahat tutun ve enerji tüketiminde önemli bir azalma sağlayın.

 

Güneş ışığı ve ultraviyole ışık mobilyaların, döşemelerin ve halıların solmasına neden olabilir. Solar Gard filmleri ultraviyole ışığın ve değişen miktarlarda güneş ışığının yıkıcı zararlarını %99’a kadar engeller ve mülkünüzün değerinin korunmasına yardımcı olur ve ayrıca kritik sağlıksal faydalar da sağlar.

 

Gri tonlu paslanmaz çelikten, Solar Bronze’un sıcak bakır kaplamasından ve daha özel ve yansıtıcı Silver serilerinden birini seçiniz.