Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Solar Gard Armorcoat Mahremiyet ve Güvenlik Sağlar

Eviniz sadece mal varlığınızı bulundurduğunuz bir yer değildir. Bu sebeple, evinizi kasten veya kazara ona zarar verebilecek her şeyden korumanız gerekir. Kırılan camları bir arada tutmak için özel olarak tasarlanmış Armorcoat, sadece sizi ve ailenizi sıçrayan cam kırıklarından korumakla kalmaz, aynı zamanda hırsızlığa karşı caydırıcı bir engel oluşturur, sizi deprem ve fırtına hasarlarından korur. Böylece sevdiklerinizin ve değerli eşyalarınızın güvende olduğuna dair gönül rahatlığı yaşarsınız.

 

Hırsızlardan ve Davetsiz Misafirlerden Koruma

Bir hırsıza göre kırık bir cam içeride kilitlenmiş değerli eşyalar için açık bir kapıdır. Elektronik eşyalarınız, mücevherleriniz, ticari eşyalarınız veya maddi değeri yüksek diğer mal varlıklarınız bir suçlunun evinize girmesinin ardından birkaç dakika içinde yok olabilir. Armorcoat, hırsızlar için en kolay yol olan, kırık cam olayını ortadan kaldırır. Camın parçalanmasını zorlaştırarak ve kırılmanın gerçekleşmesi halinde kırık cam parçalarını cam çerçevesinin içinde tutarak, yasadışı bir şekilde evinize girilmesi zorlaşır ve bu olayın gerçekleşme ihtimali büyük ölçüde azalır.

 

Evinizi Kırık Camın Zararlarından Korur

Solar Gard Armorcoat, cam güvenliğinin sağlanması için en ekonomik, etkili ve ilgi çekici yaklaşımlardan biridir. Baseball kadar basit bir olay bile camlarınız üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olabilir ve ailenizi tehlikeye sokabilir. Bu kadar çok ailenin Solar Gard Armorcoat’ın sağladığı korumaya güvenmelerinin nedeni budur. Armorcoat, camın içine geçirilen kalın, bariyerli bir filmdir, camı güçlendirir ve darbelere karşı güvenli hale getirir. Cam yine de kırılabilir fakat film, cam kırıklarını bir arada tutar.

 

Doğal Afetlerden Koruma için Cam Güvenliği Sağlar

Pencereler evinizin en hassas bölgeleridir, kuvvetli bir deprem veya fırtına anında kırılması halinde, ciddi hasar yaşayabilirsiniz. Solar Gard Armorcoat güvenli cam filmi, kırılma durumunda camları bir arada tutar. Camlarınız kırıldığında, içerideki herhangi bir şey veya herhangi biri kötü hava koşullarına veya hasara maruz kalabilir. Solar Gard Armorcoat aynı zamanda insanları ve mobilyaları fırtınalardan sonra meydana gelen yaralanmaların çoğunun nedeni olan havada uçuşan tehlikeli maddelerden korur.