Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Yeni Solar Gard Ecolux™ Düşük Emisyonlu Film

Tasarruf ve yıl boyunca sizi rahat ettirmek için yoğun çalışıyoruz

Gün veya mevsimin zamanı önemli değil, kendinizi çok rahat bir ortamda hayal edin. Hadi bunu kendi kişisel huzur ortamınız diyelim. Hava ne çok sıcak ne de çok soğuk. Bunun doğru olduğunu varsayalım. Şimdi de huzur ortamınızın normalde kullandığınızdan daha az enerji harcadığını düşünün. Daha da önemlisi, her ayın sonunda hediyen işe yarar bir şekilde azalmış bir fatura ve karbon ayak izini azaltmak için üstüne düşeni yaptığını bilmenin ve çevreden bir yükü kaldırmış olmanın verdiği memnuniyet olacaktır.

 

Bütün bunlar doğru olamayacak kadar iyi mi geliyor? Düşündüğünüz kadar da zor değil. Solar Gard’ta size tanıtmaktan memnuniyet duyacağımız Ecolux diye bilinen heyecan verici yeni düşük emisyonlu cam filmini geliştirdik. Ecolux patentli teknolojisi karmaşıktır, fakat yaptığı iş basittir. Ecolux yılın ya da günün hangi zamanı olursa olsun içerdeki havayı istediğiniz şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur. Çok kısa bir sure içinde, Ecolux yatkili bir bayi tarafından pencerenizin iç tarafına yapıştırılır. Monte edilir edilmez Ecolux artık sizin için çalışmaya başlar. Daha soğuk aylarda, Ecolux genel konforu arttırmak, enerji kullanımını düşürmek ve ısınma faturalarında tasarruf etmenize yardımcı olmak için ısıyı yakalar ve onu odaya geri yönlendirir. Daha sıcak olan aylarda ise, Ecolux sıcak havayı pencerelerden geri yansıtır, içerinin soğutması için gerekli olan maliyeti ve ihtiyacı azaltır. Para kazanmak için çok çalıştığınızı biliyoruz ve Ecolux ile onu elinizde tutmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

 

Durun! Yukarıdakilere ek olarak, Ecolux aynı zamanda diğer yararlı Solar Gard cam filmlerini kullananların beğendiği bütün yararları size sağlamaktadır.

 

Ecolux™ Faydaları şunlardır:

 

⇢ Isınma ve soğutma giderlerini düşürerek faturalardan tasarruf etmenize yardımcı olur

⇢ Daha az enerji tüketmeniz için size yardımcı olur

⇢ Daha fazla konfor için güneş ısısı ve parlama koruması sağlar

⇢ İnsanları ve eşyaları ultraviyole ışınların zararlarından korur

⇢ Binanızın veya evinizin cazibesini ve mahremiyetini arttırır