Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Dekoratif Pencere Filmi

Solar Gard dekoratif filmleri mahremiyet, iç tasarım ve dekoratif dokunuşlarla cam ihtişamının arttırılması için dizayn edilmiştir. Bu iç filmleri içteki cama veya dıştaki camın iç tarafına uygulamanız tavsiye edilir. Onlar mevcut camın yüzeyine, buzlu camla pürüzsüz camı değiştirme maliyeti olmadan bir tasarımcı dokunuşu katarlar.

 

Solar Gard dekoratif filmleri su geçirmezdir, çizilmeye dayanıklıdır, elde etmesi kolaydır ve yeni sitil ve tasarımlarla değiştirmek basittir. Filmler iki tipte gelirler: vinil, tamamen dekoratif amaçlıdır ve aynı zamanda güneşin zararlı ultraviyole ışınlarını %992a kadar gizleyerek mobilya ve kumaşların ömrünü uzatır. Hangisini seçtiğiniz hiç önemli değil, Solar Gard dekoratif filmleri içinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkaracak.

 

İç dekoratif filmler vinil serisi derin bir aşındırmaya sahip (4,5 mm (112 mikron)) ve hem ıslak hem de kuru alanlarda uygulayabilmek için kendinden yapışkanlı bir yüzeyi vardır.

 

İç solar kontrol dekoratif filmleri 6 mm (150 mikron)’lik bir ölçüye sahiptir ve siyah opak, beyaz opak ve berrak don haline gelir. Bu Solar Gard filmler toplam güneş enerjisinin %77′sine kadarını geri çevirir ve size daha yüksek bir sıcaklık dengesi ve konfor sağlarken güneş ısı kazancını ve rahatsız edici parlamayı azaltır. Yüksek güvenlik kurulumları için siyah opak ve beyaz opak içerinin görülmesine engel olur ve tam bir mahremiyet sağlar.