Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Panorama Sterling Serisi

Solar Gard Panorama Sterling serisi, yüksek görünür ışık iletimi düzeyi ile çok sayıda seçenek sunan bir film serisidir. Sterling serisi, yüksek düzeyde görünür ışık iletiminin yanı sıra olağanüstü güneş enerjisi engelleme performansı sağlayan filmlerden oluşur. Bu, daha aydınlık ve daha güzel bir iç mekan sağlarken konforlu ve ılıman bir ortam temin eder.

 

Panorama Sterling cam filmleri, kullanıcılara çeşitli ısı azaltma seçenekleri sunarken ortama maksimum doğal ışık sağlar ve ısı ve parıltıya karşı yüksek düzeyde koruma sağlar. Bu filmlerden bazıları, hafif koyu renktedir ve dışarıdan zor fark edilir; bazıları ise ısı ve parıltıya karşı daha yüksek koruma sağlayan daha koyu filmlerdir; bunların tamamı dışarıdan yumuşak ve nötr bir kaplamaya sahiptir. Panorama Sterling ailesindeki filmler şunları içerir:

 

Solar Gard Cam Filmleri, özellikle şu dört konuda ofisinizde

önemli gelişmeler sağlar:

 

⇢ Sterling 20

Isı ve parıltıyı ideal ölçüde azaltır, daha fazla mahremiyet sağlar ve yumuşak ve doğal ışıklandırma sunar. Bu film ideal koyuluktadır ve iç ve dış kaplaması yansıtıcıdır.

 

⇢ Sterling 40

Isı ve parıltıyı büyük ölçüde azaltır, daha fazla mahremiyet sağlar ve yeterli düzeyde doğal ışık sunar. Bu film hafif koyudur, içeriden ayırt edilmesi zordur ve dış kaplaması zor fark edilir ve yansıtıcıdır.

 

⇢ Sterling 50

Isı ve parıltıyı büyük ölçüde azaltır, daha fazla mahremiyet sağlar ve bolca doğal ışık sunar. Bu film hafif koyudur, içeriden ayırt edilmesi zordur ve dış kaplaması zor fark edilir ve yansıtıcıdır.

 

⇢ Sterling 60

Isı ve parıltıyı orta ölçüde azaltır, daha fazla mahremiyet sağlar ve bolca doğal ışık sunar. Bu film hafif koyudur, içeriden zor fark edilir ve dış kaplaması nötrdür.

 

⇢ Sterling 70

Isıyı orta düzeyde azaltır ve maksimum düzeyde doğal ışık sağlar. Bu film hafif koyudur, içeriden zor fark edilir ve dış kaplaması yumuşak ve nötrdür.