Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Panorama Güneş Filmleri

Güzel görünümlü ve yüksek performanslı pencerelere sahip olmanın yolu, Panorama cam filmidir. Yalnızca yetkili Panorama bayileri tarafından profesyonel olarak monte edilen Panorama cam filmleri, sizleri serin, konforlu ve koruma altında tutarken aynı zamanda ortam ışığını ve sevdiğiniz manzarayı muhafaza eder.

 

Panorama Hilite® cam filmleri, gözle ayırt edilemeyen yüksek performanslı filmlerdir. Hilite filmleri, insanları ve içerideki eşyaları güneşin zararlı UV ışığından korurken sizin ve çalışanlarınızın serin ve konforlu olmasını sağlamak için mükemmel bir güneş kontrolü temin eder.

 

Panorama Sterling® serisi, daha yüksek düzeyde görünür ışığı geçirirken olağanüstü bir güneş kontrolü sağlar. Bazıları zor fark edilen bir renge sahip olan, bazıları ise daha koyu renklerde olan bu filmlerin dış kaplaması zor fark edilir ve yansıtıcıdır.

 

Çift Yönlü Yansıtmalı Panorama Slate serisi, daha az iç ve dış yansıma ile manzaralarınızı en üst düzeye çıkarır. Gün içerisinde mahremiyetiniz korunurken geceleri dış manzaranın daha iyi olması için yansıma azalır.

 

Panorama Güvenlik Filmleri

 

Kötü hava koşulları, terör, soygun ve vandalizm gibi insan güvenliğine ve mülkiyete yönelik tehditler günümüzde artıştadır. Solar Gard Panorama güvenlik ve emniyet amaçlı cam filmleri binanıza ekstra bir koruma tabakası sağlar. Darbeleri absorbe etmek ve kırılan camları yerinde tutmak için özel olarak tasarlanmış olan Panorama, insanları dağılan cam parçalarından korumakla kalmaz, ayrıca haneye tecavüzlere, bomba patlamalarına, yağmacılığa ve hasarlara karşı da bir engel işlevi görür.

 

Panorama 8 Mil Hilite, güvenlik filminde ekstra emniyet sağlamayı amaçlar. Aynı derecede mükemmel bir güneş kontrolü sağlar, ancak dışarıdan gelebilecek saldırılar, ağır hava koşulları veya darbeli kazalardan dolayı kırılan camların parçalarını da bir arada tutar.