Neva Yapı Endüstriyel Sistemler

 

Film kuruma süresi:

Solar Gard cam filminin kurulumu sırasında kullanılan montaj solüsyonu kuruma süresi gerektirebilir. Soğuk veya güneşli olmayan hava koşulları kuruma süresini uzatırken, ılık hava ve güneş ışığının direkt teması kuruma süresini kısaltabilir. Kuruma sırasında küçük su kabarcıkları ve kısmen bulutlu bir görüntü meydana gelebilir. Kurumanın yavaş gerçekleşmesi halinde telaşa kapılmayın. Film kuruyacaktır.

 

Filmi, montajının ardından 30 gün boyunca temizlemeyin.

 

Cam filmi bakım ve onarımı:

 

Cam filminin ömrünü maksimum düzeye çıkarmak için lütfen aşağıda belirtilen bakım ve onarım talimatlarını uygulayın.

 

Temizleme Talimatları:

 

Cam filminizin yüzeyini yıkamak ve kurulamak için her zaman yeni, temiz ve yumuşak malzemeler kullanın.

 

Cam filminin temizlenmesi için 1 litre temiz suya 14,1 gram sıvı bulaşık deterjanı eklenerek hazırlanan temizleme çözeltisi uygun olmasına rağmen, cam temizleyicilerin çoğu kullanılabilir.

 

Cam filminin yıkanması için yumuşak bir bez veya temiz sentetik bir sünger kullanılması, kurulama için ise başka bir yumuşak bez veya yumuşak bir çek-pas kullanılması önerilir.

 

Filmin çizilmesini önlemek için fırça, aşındırıcı süngerler veya kirlenmiş herhangi bir temizlik malzemesi kullanmayın, bu durum en çok camın iç ve dış yüzeyi aynı malzemeyle temizlendiğinde görülür.

 

Bazı kâğıt havlu markaları hatta çizilmeye karşı önleyici olanlar, koruyucu yüzeyi olanlar dâhil, filmin üzerinde ince çizikler oluşmasına neden olabilirler. Bu çizikler ilk etapta gözle görülemeyecek kadar küçük olsa da zamanla filmin cilalı yüzeyine zarar verebilirler.