Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürünler
Referanslar
İletişim
 
CAM FİLMİ BROŞÜR İndir >>
NEVA YAPI BROŞÜR İndir >>
 
 
Hakkımızda
   
 
Firmamız Antalya merkezli olup, otel, iş merkezi, çarşı, hastane, akıllı konutlar vb. tesislerin hem proje hem de uygulama olarak sonuçlandıracak, Yapı Kimyasalları Cam filmleri; yıllardır yalıtım dünyasının içinde olan kadrosu ve geniş teknik olanakları ile 23 Ekim 2002’de faaliyete geçti. Neva Yapı Kimyasalları tarafından yalıtım pazarına sunulan tek ve çift bileşenli poliüretan ürünler inşaat ve sanayi sektöründe geniş kullanım alanına sahip.

Su Yalıtım Malzemeleri, Zemin Kaplamaları, Üst Kaplamalar, Astarlar ve Mastiklerden oluşan geniş ürün çeşidiyle her tür yalıtım sorununa çözüm getirmektedir. Ayrıca Neva Yapı Beksa Grubunun ortağı olduğu yüksek Amerikan teknolojisi ürünü olan Bekaert (Solar gard ve Armorcoart)Cam Filmlerini Akdeniz pazarına sunmaktadır. Neva Yapı Kimyasalları Akdeniz Bölgesin’ de ilk defa müşterileriyle yakınlaşarak CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) oluşturmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.
 
Vizyonumuz,

Vizyon bir gelecek planlamasıdır. Bugünün olanaklarını aşan, hayal edilen bir olasılık, bugünü yarına bağlayan bir köprüdür. Bizim vizyonumuz da hizmet verdiğimiz sektörde bilinen teknolojileri sindirerek kullanmak bunun yanında yeni teknolojilerin takipçisi olmaktır.
 
Bakış açımız,

2002 yılından bugüne kadar yaptığı çalışmalarda, projelerde ve uygulamasıyla devreye aldığı tesislerde şantiyesinden bitişine kadar ortak bakış açısı olarak hep “bir sonraki adım” ve “müşteri memnuniyeti”ni benimsemiştir. Yapılan her çalışmada sanki o mekanı kendisi kullanacakmış, o tesiste kendisi yaşayacakmış mantığıyla hareket ederek doğru çözümler üretmeye çalışmıştır.
 
Genel koordinasyona destek vererek yeni inşaatın veya yenilenen her tesisin inşa faaliyetinin devam ettiği her kademesinde üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getirmeyi hedeflemiş ve başarmıştır.
 
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Referanslar | İletişim Copyrights © 2012 - design: 3gen Grafik